ŠkoleniaTour de marketing - Liptovský Mikuláš

Ani vy si neviete predstaviť deň bez toho, aby ste si zapli Facebook a Instagram? Kúpte si lístok na naše jesenné turné a zistite, čo všetko sa skrýva za tvorbou príspevkov, ktoré vyniknú medzi ostatnými.

26.11.2019

Miesto konania: Arch Caffe, Družstevná 5, Liptovský Mikuláš 03101, Slovensko

Harmonogram školenia :

8:00 - 10:00

Andrea Michajlová: Tour de marketing - Čo ste nevedeli o sociálnych sieťach

Zaujíma vás, ako je možné, že vás cielia niektoré sponzorované príspevky? Ako vhodne vytvárať obsah na sociálnych sieťach, tak aby nesplýval s ďalšími 46 200 postami, ktoré pribudnú za jednu minútu na Instagram? A vedeli ste, že video je pre ľudí najzaujímavejším formátom, ale nie každé dokáže splniť svoju funkciu? 

Ak chcete poznať odpovede na tieto otázky, príďte na náš Tour de marketing a vyzbrojte sa otázkami na čokoľvek, čo vás zaujíma.

Prezentovať bude náš creative director

Andrea Michajlová

Andrea Michajlová

Cena školenia : 9.90 EUR (s DPH)


Prihlásiť sa na školenie

Ak máte otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Referencie

Kurz mi priniesol nový pohľad na možnosti efektívnejšej prezentácie FB stránok, ktoré spravujem a zároveň som si uvedomil chyby, ktoré som nevedomky robil. Oceňujem osobný a zároveň profesionálny prístup ktorým bol kurz vedený, pričom prezentácie a prípadové štúdie sa uskutočnili v príjemnej priam až domáckej atmosfére. S niečím takým som sa stretol prvý krát a určite tento prístup ako aj samotný kurz môžem iba odporučiť.

Viliam Vajda, odborný asistent, TUKE

Školenie / workshop v Promiseu bol nabitý starostlivo vybranými exkluzívnymi informáciami. To čo si na iných školeniach schovávajú ako triumf na záver, v Promiseu rozdávali plnými priehrštiami. Všetky informácie boli podrobne vysvetlené a vyskúšané priamo na mieste.

Veronika Jankovičová, produktový a marketingový manager, BeeSafe

Workshop mi pomohol zopakovať a hlavne prehĺbiť si znalosti v oblasti online marketingu na množstve praktických príkladov v príjemnom kolektíve, kde je radosť pracovať. Super ľudia, super workshop.

Rudolf Glasňák, projektový konzultant

Veľmi obohacujúce školenie. Školiteľka aj napriek mladému veku viedla celé školenie veľmi fundovane a poskytla nám cenné tipy a triky, ktoré od vtedy aplikujem v praxi.

Peter Stražovec, CEO, Strape

Po absolvovaní školenia Online copywriting a sociálne médiá môžem toto školenie s čistým svedomím len odporučiť. Školenie splnilo moje predstavy po všetkých stránkach. Profesionálna prezentácia prednášajúcich, obsah školenia ako i uplatnenie tém v praxi. S istotou môžem povedať, že sa nejedná o školenie "do počtu.

Erik Donko, konateľ spoločnosti, E.M.A. Management s.r.o.

Školenia sa u nás zúčastnili aj

Fpt Slovakia
dohliadac-logo
BeeSafe.me
Masnyk Legal s.r.o.
Technická univerzita v Košiciach
Express people

Prihláste sa na odber noviniek.